O firmie

Jesteśmy profesjonalistami współpracującymi ze sobą od ponad 3 lat. ERRA Group jest naszym nowym projektem, finansowanym całkowicie ze środków własnych. Założyciel firmy, działający na rynku biznesowym od 7 lat – wniósł ogrom doświadczeń zdobytych w wielu korporacjach i grupach firm. Każdy członek grupy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dysponujemy własną kadrą handlowo operacyjną oraz szkoleniową. Dodatkowo współpracujemy z ponad 30 handlowcami na obszarze całej Polski. Razem stanowimy zespół, którego wspólną pasją jest handel. Nasza firma powstała właśnie z tego zamiłowania, a także z połączenia rozległej wiedzy i doświadczenia zawodowego zdobytego w wielu branżach przez każdego z nas. ERRA stanowi idealne rozwiązanie także dla Twojej firmy. Dołącz do nas.

Głównym celem naszej działalności jest dbanie o rozwój firm Klientów. W ramach współpracy uzyskują oni szeroki dostęp do kompleksowych ofert usług świadczonych w systemie outsourcingowym oraz doradztwa. W naszej działalności skupiamy się na oszczędności i optymalizacji kosztów z jednoczesnym zachowaniem standardów jakości. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając najwyższy poziom obsługi na wszystkich etapach współpracy z nami. Zależy nam na jego sukcesie, dlatego oferujemy rozbudowane procedury analizy, a oferty przedstawiamy w formie okresowych kalkulacji ukazujących całokształt korzyści i zysków. Jesteśmy otwarci na każdą branżę – nie obawiamy się wyzwań, wręcz ich oczekujemy. Wszelkie zlecenia, niemożliwe dla innych – dla nas są codzienną pracą, w której jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami jednocześnie.

Obszarem terytorialnym naszych działań jest cała Polska. Nasze oddziały mieszczą się w Gdyni (centrala), w Warszawie i we Wrocławiu.