Wynajem i serwis odzieży roboczej

Odzież robocza jest bardzo ważnym elementem wpływającym zarówno na jakość i bezpieczeństwo pracy w firmie, jak i jej wizerunek w oczach klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ścisłej współpracy z najlepszymi producentami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo bogatą i korzystną ofertę wynajmu i serwisu odzieży roboczej.

Na czym to polega?

Dzięki naszej usłudze nie trzeba posiadać w firmie pralni czy zatrudniać dodatkowych osób do nadzoru i kontroli procesu użytkowania odzieży firmowej. Odciążamy też pracowników od obowiązku dbania o czystość odzieży roboczej – nie każdy potrafi ją właściwie czyścić i konserwować, przez co szybciej się zużywa. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę poczynając od pomocy w doborze odzieży roboczej, poprzez jej czyszczenie i konserwację, a w razie potrzeby wymianę, gdy jest zniszczona. Cały proces uzupełnia regularna dostawa czystej odzieży oraz odbiór zabrudzonej w umówionych terminach.

Zabrudzona odzież jest rejestrowana, prana i prasowana, a następnie kompletowana w zestawy, przypisane do każdego użytkownika. Cały proces jest nadzorowany przez zaawansowany system informatyczny i cechuje się pełną zgodnością z procedurami jakości i higieny.

Nasza odzież

W ramach usługi proponujemy Państwu najwyższej klasy odzież roboczą, którą ściśle dopasowujemy do branży oraz specyfiki pracy pracowników. Łączymy bezpieczeństwo, praktyczność oraz elegancję i nowoczesne trendy tak, aby stale podnosić komfort pracy.

Oferujemy:

  • odzież robocza dla pracowników – najlepszy dobór wysokiej jakości tkanin zapewnia długą żywotność oraz estetyczny wygląd. Nasza odzież spełnia wymagania pracowników różnych branż i zawodów. Ponadto każdy egzemplarz jesteśmy w stanie ściśle dopasować do indywidualnych potrzeb, uzupełniając go na przykład o kieszenie na narzędzia, wzmocnione zapięcia, podwójne szwy czy inne wymagania związane ze specyfiką stanowiska pracy.
  • odzież korporacyjna – elegancja, styl i doskonałe wykończenie, tak można najkrócej opisać naszą ofertę odzieży korporacyjnej. Firmy, które dbają o jednolity i elegancki wygląd swoich pracowników na pewno docenią jakość materiałów i nowoczesne kroje.