Wynajem i serwis mat wejściowych

Czystość w budynku jest niezwykle ważnym aspektem funkcjonowania każdej firmy – jej wizytówką. Dlatego warto zadbać o nią już od samego progu.

Czy wiesz że?

Mata wejściowa ma bardzo wysoką zdolność absorpcji brudu i cieczy. Zaledwie 1m2 maty jest w stanie pochłonąć do 4 kg brudu lub 6 l błota.

Instalując maty przy wejściu do budynku wprowadzamy znaczne oszczędności związane z utrzymaniem czystości, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Podłogi, niezależnie od tego z jakiego materiału są wykonane, pozostają na dłużej w dobrym stanie i nie wymagają tak częstego mycia. Dobrej jakości maty wejściowe ograniczają ilość cząsteczek kurzu i alergenów w pomieszczeniach oraz zatrzymują ich rozwój w swojej strukturze.

Na czym polega usługa wynajmu i serwisu mat wejściowych?

Dostarczamy do Państwa firmy maty najwyższej jakości. W umówionych terminach odbieramy zabrudzone maty wymieniając je na czyste. Usuwanie zanieczyszczeń odbywa się przy użyciu odpowiednio dobranych środków w specjalistycznych maszynach pralniczych. Opłacie podlega jedynie wynajem, pranie i obsługa. Warto pamiętać, że nieprana lub źle konserwowana mata kumuluje zanieczyszczenia, które przenoszone są następnie do wnętrza budynku.