Dezynsekcja

Dezynsekcja – skutecznie i dyskretnie

W walce z insektami i owadami pomoże skuteczna dezynsekcja. Owady i insekty, szczególnie w przemyśle gastronomicznym potrafią być groźne, ale również niezwykle dokuczliwe. Niebezpieczeństwo wynika głównie z chorób, jakie przenoszą, ale również z bliskości bytowania.       Istnieje wiele metod dezynsekcji, zależnych od rodzaju szkodników, które zwalczamy oraz miejsc, w których przeprowadzamy ten proces. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić Państwu te najefektywniejsze. Stosujemy wyłącznie atestowane, sprawdzone, bezpieczne preparaty i metody działania. Zapewniamy pełną dyskrecję, równocześnie nie powodując zakłóceń w codziennej pracy firmy czy innego obsługiwanego obiektu.

Zakres naszych usług dezynsekcyjnych:

Zwalczanie owadów w pomieszczeniach produkcyjnych, magazynowych, biurowych, a także obiektach hotelowych i gastronomicznych. Specjalizujemy się w szczególności w:

– zwalczanie pluskiew

– zwalczanie karaluchów

– zwalczanie prusaków

– zwalczanie pcheł

– zwalczanie rybika

– zwalczanie much

– zwalczanie szkodników magazynowych

– zwalczanie szkodników drewna

– usuwanie gniazd os i szerszeni.

Zwalczanie owadów na terenach otwartych:

– zwalczanie mrówek

– zwalczanie komarów

Posiadamy samodzielnie opracowane systemy teleinformatyczne wspierające realizowane przez nas usługi. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie śledzić trendy aktywności szkodników i precyzyjnie zwalczyć problem u jego źródła.

Jak działamy?

Usługi z zakresu DDD rozpoczynamy od audytu obiektu, którego zlecenie dotyczy. Identyfikujemy potencjalne zagrożenie i ich źródła. W wyniku analizy powstaje szczegółowy raport oraz zalecenia. Następnie instalujemy system monitorujący i stale czuwamy nad realizowanym zadaniem, a w razie zaistnienia potrzeby natychmiast reagujemy na pojawiające się zagrożenia.

Usługę realizujemy zgodnie z zasadami systemu HACCP, wymogami GMP/GHP i zintegrowanym systemem walki ze szkodnikami IPM.

Świadczymy usługi dezynsekcji na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania z naszym specjalistą.