Dezynfekcja

Celem dezynfekcji jest likwidacja szkodliwych drobnoustrojów na powierzchniach i przedmiotach użytkowych. Jej skuteczność zależy od odpowiedniego doboru środków dezynfekujących, zależnie od rodzaju mikroorganizmów, które chcemy wyeliminować. Dlatego proces ten warto powierzyć profesjonalistom.

Skuteczne metody działania

Pierwszym i zarazem najważniejszym krokiem jest rozpoznanie, jakimi drobnoustrojami skażona jest dana powierzchnia. Istotny jest również odpowiedni dobór stężenia chemikaliów, tak aby usunięte zostały również formy przetrwalnikowe mikroorganizmów. Wielkość dezynfekowanej powierzchni determinuje ilość zastosowanych środków, a panujące warunki sposób jego nanoszenia. Odpowiednio dobrane środki i dostosowana do warunków panujących na dezynfekowanej powierzchni metoda zapewniają skuteczność procesu. W zależności od potrzeby zabieg wspomagamy użyciem pary wodnej pod różnym ciśnieniem, ozonu oraz promieniowania ultrafioletowego. Doświadczony i wyszkolony personel, wysokiej klasy sprzęt i niezawodne preparaty dają gwarancję prawidłowo wykonanej usługi.

Świadczymy specjalistyczne usługi dezynfekcji dla wielu branż:

  • przemysł spożywczy,

  • przetwórstwo ryb i mięsa,

  • rolnictwo,

  • ochrona zdrowia,

  • restauracje i hotele.

Deodoryzacja

W razie potrzeby stosujemy zabieg deodoryzacji, który powoduje zlikwidowanie przykrych zapachów powstałych w wyniku procesów gnilnych związków organicznych.

Usługi dezynfekcji świadczymy na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z nami celem przedstawienia kompleksowej oferty.