Deratyzacja

Deratyzacja – szybko i skutecznie

Szkodniki w przemyśle i rolnictwie to bardzo dokuczliwy problem, który trzeba natychmiast wyeliminować. Gryzonie przenoszą niebezpieczne dla życia i zdrowia choroby, a ich obecność w zakładach pracy, obiektach usługowych czy halach magazynowych przynosi wiele szkód i strat finansowych. Walka ze szczurami czy myszami na własną rękę niejednokrotnie może być długa i uciążliwa. Dlatego warto oddać ten problem w ręce wyszkolonych specjalistów, którzy wykorzystując wiedzę i doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt są w stanie pozbyć się szkodników w krótkim czasie i zapobiec ich ponownemu pojawieniu się.

Do deratyzacji (odszczurzania) wykorzystujemy efektywne środki chemiczne, biologiczne oraz fizyczne, które umiejscawiamy i zabezpieczamy w taki sposób, aby nie były szkodliwe dla ludzi czy zwierząt domowych. Priorytetem jest dla nas poszanowanie środowiska naturalnego, dlatego wykorzystujemy jedynie bezpieczne, a przy tym skuteczne metody. Staramy się ograniczać użycie pestycydów do niezbędnego minimum proponując w zamian inne alternatywne rozwiązania.

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług deratyzacyjnych:

1. Deratyzacja wewnątrz budynków:

Zwalczanie szczurów, myszy i innych gryzoniów w magazynach, restauracjach, biurach, na halach produkcyjnych czy fermach, a także w mieszkaniach i piwnicach budynków wielorodzinnych.

2. Deratyzacja na terenach otwartych

Likwidacja szkodników w norach na terenach zewnętrznych, w miejscach składowania odpadów, studzienkach kanalizacyjnych czy wymiennikach ciepła.

3. Deratyzacje sezonowe – w okresie wiosennym i jesiennym. Oferta skierowana jest szczególnie do spółdzielni mieszkaniowych, zarządców wspólnot mieszkaniowych oraz zarządców innych budynków zobligowanych do przeprowadzenia odszczurzania.

4.Sprawdzanie szkodnikoszczelności

5. Skuteczne zabezpieczenie obiektów przed gryzoniami

6. Monitoring skuteczności zabezpieczeń

Usługi deratyzacji wykonujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z naszymi  przedstawicielami regionalnymi, którzy służą Państwu wiedzą i fachowym doradztwem w zakresie najskuteczniejszych rozwiązań, które pozwolą raz na zawsze pozbyć się dokuczliwego problemu z gryzoniami. Zapewniamy pełną dyskrecję, równocześnie nie powodując zakłóceń w codziennej pracy firmy czy innego obsługiwanego obiektu.

Usługę realizujemy zgodnie z zasadami systemu HACCP, wymogami GMP/GHP i zintegrowanym systemem walki ze szkodnikami IPM.